Nowa usługa

21.12.2010

Nasze przedsiębiorstwo wprowadza nową usługę polegającą na utrzymywaniu poboczy dróg i jezdni w należytym porządku. Zakres prac obejmuje wykaszanie trawy, wycinanie krzewów, korektę koron drzew, przycinanie żywopłotów itp. W tym celu zakupiliśmy ciągnik rolniczy John Deere 6430 Premium oraz ramię wielofunkcyjne niemieckiej firmy FIEDLER o długości 7 metrów.
Układ biegów pełzających pozwala na poruszanie się ciągnika z minimalną prędkością potrzebną do pracy z ramieniem wielofunkcyjnym. Moc ciągnika to 120 km. Wzmocnienie osi przedniej ciągnika zwiększa bezpieczeństwo pracy.
Ramię montowane z przodu ciągnika zasilane z przedniego WOM, z regulacją przepływu oleju. Ramię wyposażone jest w system wymiany głowic : głowica nożyce do cięcia gałęzi, głowica kosząca, głowica nożyce do żywopłotów, głowica szczotka do wyrywania chwastów. System wymiany głowic pozwala na szybką zmianę głowicy roboczej w terenie w zależności od potrzeb.
Wysięgnik wielofunkcyjny FFA 700 pozwala na wykonywanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem i pielęgnacją zieleni w pasach drogowych : koszenie poboczy i rowów, wycinka krzewów i odrostów, przycinanie gałęzi wchodzących w skrajnie drogi.  Zasięg pracy ramienia  z głowicą roboczą  do 7m w poziomie lub w pionie.

 
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.