PGK na III miejscu

10.01.2011

W dniu 13 stycznia 2011 roku, podczas Spotkania Noworocznego organizowanego przez Starostę Śremskiego odbyło się ogłoszenie wyników trzeciej edycji konkursu „Pracodawca Roku 2010”  zorganizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Śremie oraz redakcję gazety Tydzień Ziemi Śremskiej pod honorowym patronatem Starosty Śremskiego. 
 

Kapituła w składzie: Starosta Śremski Piotr Ruta, Wicestarosta Śremski- Daniel Cicharski, Przewodniczący Rady Powiatu w Śremie Roman Szydłowski, Redaktor Naczelny Gazety „Tydzień Ziemi Śremskiej” Jan Zalewski, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Śremie Witold Piasecki, Dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Śremie Urszula Sitnicka i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Śremie Urszula Bogusz-Kubiak przyznała  Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Śremie Spółka z o.o.  III miejsce. Okolicznościowy dyplom przekazany został na ręce Prezesa Zarządu p. Pawła Wojny przez p. Urszulę Bogusz-Kubiak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Swoich faworytów wybrać mogli również czytelnicy Tygodnia Ziemi Śremskiej.  I tutaj też udało nam się zająć miejsce na podium, gdzie PGK znalazło się na  II miejscu.

Prezes Zarządu p. Paweł Wojna składa pracownikom podziękowanie za zaangażowanie i dobrą współpracę, które przyczyniły się do uznania przez kapitułę konkursową naszej firmy jako jednego z najlepszych pracodawców minionego roku.