Obecnie Nasza Spółka eksploatuje 6 pojazdów komunalnych napędzanych metanem marki Iveco. Ciągnik siodłowy Stalis na LNG I CNG. Pojazdy na CNG: -dwie śmieciarki Stralis CNG , hakowce  Eurocargo CNG oraz dwa Daily CNG.
Dumą naszego Przedsiębiorstwa jest właśnie model Stralis 330 LNG. Jest to pierwszy pojazd na LNG zarejestrowany w Polsce. Samochód wyposażony jest w przyczepę z ruchomą podłogą, pozwalającą na równomierne rozmieszczenie odpadów. Tym samym zbiórka selektywna a także transport odpadów komunalnych stają się bardziej efektywne.
 
Nasza Spółka korzysta m. in. z pojazdów wyposażonych w silnik Cursor 8 Natural Power o mocy od 270 do 330 KM. Silnik jest połączony z 16-stopniową zautomatyzowaną skrzynią biegów ZF lub 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów Allison z hydrokinetycznym zmiennikiem momentu obrotowego. Modele napędzane CNG są wyposażone w zbiornik o łącznej pojemności  400 - 1,300 litrów z układem, który można dostosować do potrzeb klienta.
Oprócz wersji CNG przygotowanej z myślą o średnich i dalekich trasach Stralis Natural Power dostępny jest w wersji LNG (o zasięgu 750 km). Ciągnik AT440S33T/P LNG w konfiguracji standardowej jest wyposażony w cztery 70-litrowe zbiorniki CNG oraz 525-litrowy kriogeniczny zbiornik LNG. Gaz ziemny jest przechowywany w stanie ciekłym w temperaturze – 130°C i pod ciśnieniem 9 barów, a przed wtryskiem do silnika gaz przywraca się do postaci lotnej.

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji "Zastosowanie metanu w pojazdach komunalnych"