Zakład Wywozu Odpadów

Zakład Wywozu Odpadów oferuje usługi w zakresie odbioru odpadów od klienta oraz transport do instalacji zagospodarowania odpadów. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, w skład którego wchodzą śmieciarki  bezpylne służące do odbioru pojemników o pojemnościach 60l – 1100l, samochody wyposażone w hak do odbioru kontenerów o pojemnościach od 5,5 m3 – 34m3 oraz samochody wyposażone w dźwig boczny HDS służące do odbioru pojemników do selektywnej zbiórki odpadów typu „dzwon”.

Co nas wyróżnia?

Spośród wielu podmiotów w branży jako jedyni posiadamy samochody zasilane paliwem ekologicznym, gazem zarówno LNG jak  i CNG (patrz opis Stacji Tankowania CNG/LNG)

Obsługa mieszkańców

Na dzień dzisiejszy kompleksowo obsługujemy mieszkańców gmin: Śrem, Dolsk, Brodnica,  Książ Wielkopolski, Zaniemyśl  oraz Kórnik odbierając zmieszane odpady komunalne jak również:

  • tworzywa sztuczne
  • makulaturę
  • szkło opakowaniowe z podziałem na kolorowe i bezbarwne
  • metale,
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
  • odpady wielkogabarytowe
  • odpady ulegające biodegradacji
  • odpady poremontowe
  • odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwach domowych

 

Obsługa firm

W zależności od zasad określonych w Regulaminach utrzymania czystości i porządku w gminach indywidualnie podchodzimy do obsługi podmiotów gospodarczych. Odbieramy selektywne zebrane frakcje z grupy odpadów komunalnych, ale również świadczymy dodatkowe usługi obejmujące odbiór odpadów budowlanych, niebezpiecznych oraz powstałych w wyniku specyfiki działalności gospodarczej. Zapewniamy bezpieczny transport odpadów do instalacji odzysku i unieszkodliwiania potwierdzony Kartą Przekazania Odpadów.

W zakresie usług dodatkowych jesteśmy gotowi podstawić oraz wywieźć kontenery na odpady o pojemnościach od 1,1 m3 do 34 m3.

Zainteresowanych zapraszamy do

Biura Obsługi Klienta
Ul. Parkowa 6 , 63 – 100 Śrem
      czynne w godz. pon.-pt. 7.00 – 15.00.

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności