eKlepsydra – elektroniczne powiadomienie o pogrzebie

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Nasz zakład pogrzebowy, jak dotąd jedyny w Śremie, oferuje elektroniczne powiadomienie  eKlepsydra, często nazywane elektronicznym nekrologiem.

Jest to proste i nowoczesne narzędzie, które umożliwia szybkie powiadomienie o stracie bliskiej osoby i przekazanie szczegółów dotyczących pogrzebu wszystkim członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym, współpracownikom osoby zmarłej. Nawet, jeśli nie utrzymujemy z nimi stałego i bezpośredniego kontaktu lub mieszkają w różnych miejscach na świecie.

Powiadomienie ma formę wiadomości SMS. Zawarty w nim interaktywny link prowadzi do specjalnej, spersonalizowanej strony internetowej (elektronicznego nekrologu) zawierającego m.in. zdjęcie osoby zmarłej, imię i nazwisko, miejsce i godzinę mszy żałobnej i różańca, miejsce pochówku, miejsce konsolacji (stypy) wraz z interaktywnymi mapkami dojazdu do poszczególnych lokalizacji. Możliwe jest również zamieszczenie specjalnej notki od Rodziny – na przykład prośby o nieskładanie kondolencji. eKlepsydra umożliwia także zamówienie kwiatów na pogrzeb z wykorzystaniem płatności online, przekazanie kondolencji, podzielenie się wspomnieniami oraz transmitowanie ceremonii online tylko wśród powiadomionych osób.

eKlepsydra pomaga pamiętać o wszystkich istotnych szczegółach dotyczących pogrzebu oraz wspominać zmarłego.

 

Dla Klientów zakładu pogrzebowego NEKROS eKlepsydra jest usługą nieodpłatną w ramach zleconej organizacji pogrzebu.

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności