Konkurs o tytuł Dyrektora Roku to inicjatywa Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast i miesięcznika „Przegląd Komunalny”. Honoruje on prezesów i dyrektorów przedsiębiorstw komunalnych za ich osiągnięcia w branży gospodarki odpadami.

 

Zgodnie z regulaminem do konkursu kandydatów mogą zgłaszać członkowie: Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, Polskiej Izby Gospodarki Odpadami, dyrektorzy lub prezesi firm spełniających warunki określone dla przedsiębiorców posiadających zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie: zbierania i transportu, odzysku lub unieszkodliwiania odpadów komunalnych lub opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych.

 

Jedną z pięciu osób nominowanych w tym roku do tego zaszczytnego tytułu jest Prezes PGK Paweł Wojna.

 

Prezesowi śremskiego PGK życzymy powodzenia i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu na Dyrektora Roku 2018. Ogłoszenie wyników nastąpi w październiku podczas Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment.

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności