Redakcja Przeglądu Komunalnego wraz z Krajowym Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast zainicjowali cykl spotkań redakcyjnych o charakterze warsztatowym i menadżerskim, gdzie będą omawiane bieżące problemy branży, zarządzających przedsiębiorstwami komunalnymi oraz usługami publicznymi. Gospodarzem pierwszego spotkania, które  odbyło się 18 marca br. w Śremie, był Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o. Paweł Wojna. Tematem obrad była ekomobilność w obszarze usług komunalnych – pojazdy na gaz (CNG/LNG), energię elektryczną i z napędem wodorowym.
W trakcie gorącej dyskusji podczas redakcyjnego śniadania wymieniono doświadczenia w zakresie ekomobilności oraz rozmawiano o możliwościach dofinansowania z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu zakupów w firmach świadczących usługi publiczne.
Szczegółową relację ze śremskiego spotkania Forum Menadżerów Komunalnych zamieści Przegląd Komunalny w kwietniowym wydaniu.

http://portalkomunalny.pl/prad-czy-gaz-ekomobilnosc-w-gospodarce-komunalnej-389399/

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności