Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Spółka z o.o. w dniu 14 lutego 2020 roku wstąpiło w szeregi Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego (PSP). Z rąk Prezesa Stowarzyszenia, Krzysztofa Wolickiego, certyfikat odebrał Prezes PGK Pan Paweł Wojna, razem z pracownikiem odpowiedzialnym za administrowanie cmentarzem i usługi pogrzebowe, Panią Dominiką Szewczyk-Wiśniewską.
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe jest najstarszą istniejącą organizacją pogrzebową w Polsce. Od 2005 roku jest Reprezentantem Narodowym w światowej organizacji pogrzebowej FIAT-IFTA, gdzie wiceprezydentem, od 2014 roku, jest pan Marek Cichewicz,  wiceprezes Organizacji.
Przynależność do organizacji to możliwość wpływania na kształt tworzonego prawa pogrzebowego, wymiany doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
PSP działa  na rzecz integracji środowiska, zmiany nieżyciowych przepisów prawnych dotyczących branży, walczy z patologiami. Głównym celem organizacji  jest zapewnienie członkom opieki prawnej i wspomaganie ich w codziennej działalności gospodarczej.

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności