Mobilne Biuro Pogrzebowe,
nowa pozycja w pakiecie usług oferowanych przez
Zakład Pogrzebowy NEKROS.

Zakład Pogrzebowy Nekros, należący do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie, to najstarsza śremska firma pogrzebowa.
Zakład stale rozwija wachlarz oferowanych produktów, dlatego jako pierwsi w Śremie, wprowadzamy usługę Mobilnego Biura Pogrzebowego. Na czym ona polega? Opowie Dominika Szewczyk-Wiśniewska, pracownik zakładu i pomysłodawczyni:

– Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i jakość obsługi klienta. Mobilne biuro to doskonałe rozwiązanie głównie dla tych osób, które mają problem z transportem. Choć nie tylko! To doskonała opcja dla osób chorych, osób w podeszłym wieku czy tych, którzy w żałobie nie czują się na siłach, by wsiąść za kierownicę samochodu. Wystarczy zadzwonić, podać adres a pracownik Zakładu Pogrzebowego Nekros zjawi się pod wskazanym adresem w umówionym terminie. Omówią Państwo szczegóły pogrzebu. Jeśli zajdzie potrzeba pracownik zawiezie Państwa do Urzędu Stanu Cywilnego, do kancelarii Parafii czy do kwiaciarni.
W dużych miastach Polski oferuje ją wiele zakładów pogrzebowych. Cieszy nas to, że w Śremie też będzie można z niej skorzystać.

Telefon całodobowy: 502 614 746

PGK Śrem

ul. Parkowa 6, 63-100 Śrem

biuro@pgk.srem.pl 61 28 30 511

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Polityka prywatności